Ticari faaliyetinizde birçok riskle karşı karşıya kalmanız mümkün. Peki risklerden nasıl kurutuluruz? Özellikle ticaretinizin ana kaynağı olan işyerinizdeki varlıklarınız dışarıdan veya içeriden doğabilecek risklerlerle karşılaşabilir. Risk gerçekleştiğinde zaman kaybetmeden ticari faaliyetinize devam etmeniz gerekir. Bu nedenle öngörülebilen risklere karşılık olarak mutlaka işyeri sigortası yaptırmanız gerekir.

İş yeri Paket Sigortası siz iş yeri sahipleri düşünülerek mümkün olan tüm riskleri en ekonomik şekilde kapsayabilmek için hazırlanmış bir sigorta paketidir. Dükkanınızdaki mallardan dekorasyonunuza, müşterilerinizden çalışanlarınıza, makinelerinizden elektronik cihazlarınıza kadar değer verdiğiniz tüm taşınır ve taşınmazları ekonomik bir şekilde güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca kendinizi, çalışanlarınızı, müşterilerinizi ve çevrenizi de korumuş olursunuz.

Üstelik iş yeri paket sigortasına kredi kartlarına çeşitli taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz!

İşyeri Sigortası Teminatları:

Yangın Deprem
Hırsızlık Yangın Mali Sorumluluğu
Cam Kırılması Sel-Su Baskını
Kötü Niyetli Hareketler ve Terör Ek Teminatlar (Dahili su, kara, deniz, hava taşıtları çarpması, duman, kar ağırlığı, yer kayması)
Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Emniyeti Suistimal
İşveren Sorumluluk Taşınan Para
Ferdi Kaza Enkaz Kaldırma
Elektronik Cihaz Sigortası Makine Kırılması Sigortası
Alternatif İşyeri Değişiklik Masrafları Geçici Adres Nakli
Kira Kaybı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>